Halı tamiri

Firmamız halı tamiri konusunda yıllarını mesleğine adamış, uzman personeli ile her çeşit halılarının tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Halı tamiri konusunda İstanbulda ve Türkiyede işinde uzman ilk firmalardanız, halılarınızın yırtılması, sökülmesi ve renk deformasyonunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiyenin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketimizle halılarınızı yerinden aldırıp tamirini gerçekleştirebiliriz. Sevgili halı severler, halı tamiri öyle basit bir iş degildir, örnegin bir tekstil yamalıgı anlayışıyla yapılan bir ürün hizmeti asla degildir. Halı tamiri, çok ince bir zenaattır, malesef son yıllarda otoparklar bile halı yıkar ve tamir yapar oldular, bu üzücü bir durum ama bunun önüne geçmek siz degerli müşterilrimizin elindedir. O güzelim halılarınızı nereye tamire vereceginizi lütfen iyi araştırın mümkünse gidin ve tamir atölyesini görün. Halı tamiri konusunda firmamızın kapısı siz degerli müşterilerimize herzaman açıktır. Yılların getirdigi halı tamiri tecrübesiyle firmamız sizlere gerçek halı tamir hizmeti vermektedir, yaptıgımız halı tamirleri nin belirsiz olma garantisiyle hizmet vermekteyiz, renk ve model ve ayrıca halı tamirinde kullanılan mataryaller yüzde yüz halının o yöresinin malzeme ve ipleridir. Halı tamirinden sonra yıllarca asla renk atma ve bozulma yapmadan gönül rahatlıgı ile kullanabilirsiniz. Halınızın tamirinde verdiginiz paranın karşılıgını alabilmeniz açısından halı tamir firmamızı tercih etmeniz hem halınızın saglıgı hemde sizlerin mutlulugu açısından elzem bir durumdur.

Müşterilerimiz Türkiyenin bir çok i̇linden tarihi halılar, kilimler göndererek tamirini yaptırmaktadırlar, sizlerde renk problemi yaşadığınız, püskül, saçak tamiri yada halılarınızın gövdesi üzerinde oluşan yırtık ve yıpranmalara karşın halılarınızı tamir ettirmek i̇stiyorsanız, sizlere bir telefon kadar yakınız.