Antika halı ve kilim tamiri

Ülkemizde antika halı tamiri firmalarının artmasıyla hangi firmanın doğru firma olduğunu anlamak epeyce zorlaştı. Profesyonel antika halı tamiri firmalarının dışında i̇şinde uzman personeli bulunmayan, ve bunun yanında gerekli ekipmanıda olmayan piyasada bir çok antika halı tamir firması bulunmaktadır.

Firmamız 30 yıllık İstanbul’da halı tamiri tecrübesiyle siz degerli müşerilerimize hizmet vermektedir. Antika halı tamiri konusunda sözde degil özde kaliteli hizmet ve aldıgı paranın karşılıgını verme gayret ve anlayışı ile haraket eden ve bunu kendine düstur edinmiş bir ekiple size hizmet vermekteyiz. Antika halının tamiri kesinlikle, buda böyle olsun anlayışıyla yapılacak bir iş degildir çünkü, yılların birikimini ve kültürünü günümüze getirmiş olan halıların tamiri ve halının tamir kalitesi ince ayrıntılarda gizlidir. Antika halının renkleri ve modeli konusunda çok titi̇zlikle haraket edip tamire başlamak gerekiyor aksi halde temel bozuk oldumu o halının tamiri kesinlikle düzgün çıkmaz, bu da ancak deneyimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapaılabilir firmamız bu antika halı amiri konusunda çok iddialıdır bunu, İstanbul halı tamiri atölyemizi ziyaret ettiginizdede gözlerinizle gözeceksiniz.

Firmamız bütün dünyadaki el dokuma antika halıları tamir edebilmektedir, personelimizin içinde İranlı zenaatkarlar ve ben Ahmet Bayraktar olarak türk ustalarla ekip olarak çalışmaktayız. Sevgili halı severler size çagrım şu sanal alemde işinin ehli olmayan insanlara raslamanız kuvvetli muhtemel lütfen evinizdeki o el emegi göz nuru halılarınızı, veya antika halılarınızı tamir ve bakıma vermeden önce mümkünse halı tamir atölyelerini araştırın gidin yerlerini görün yoksa malesef geri dönüşü olmayan veya çok daha maliyetli zararlar verebilirler.

Antika kilimleriniz üzerine çıkmayan boya yada kazara yanmış, deformasyona uğramış olabilir, bu gibi durumlarda 22 senelik tecrübemizle halınızın lekelenmiş, yanmış yada deforme olmuş kısmını orjinal parçasıyla değiştiriyoruz ve bu değişim sonucu hiç bir şekilde değişen parça halınızın üzerindeki orjinal görüntüyü bozmamaktadır. Antika kilim tamiri uzmanlık gerektirir. Lütfen bu gibi durumlarda bizlerden destek alınız.

BİZ NELER TAMİR EDİYORUZ: Firmamızda başta antika halı tamiri olmak üzere, bütün el dokuma halıların tamiri, antika kilim tamiri ve ipek halı tamiri, sumak tamiri ve boya karışımları dahil her türlü problemlerinizde sizin yanınızdadır.

Profesyonel olmayan halı tamiri firmasıyla çalışmak sizlere; zaman kaybı, halınızın deformasyonu, kalitesiz işçilik, yüksek fiyat gibi dezavantajlar getiriri.
Dolayısıyla bizlerle çalışmak sizlere; kaliteli zaman sürecini, uzman ekibimizle kaliteli iİşçiliği, zamanında teslimi, tamir derecesine göre fiyat uygunluğunu sağlamaktadır.