Yörük halı tamiri

Evinize hoş görüntüler katan, kullanımı, zarifliği ve duruşu i̇le değerini belli eden yörük halılarınız, zamanla kullanımdan dolayı yıpranmış ve hasar görmüş yada saçakları ile ilgili püsküllenmeler oluşmuş olabilir.

Bizler 1987’den günümüze bilgi ve tecrübemizle Yörük halı tamiri konusunda uzmanız, Yörük halılarınızı aynı renk dokuma i̇pliği ile i̇lk günkü haline kavuşturabiliyoruz.

Ayrıca Yörük halılarınızın püskül, saçak örme konusundada hizmet vermekteyiz.

Sevgi̇li̇ hali dostlari: Yörük halıları ismindende anlaşıldıgı gibi, Ege bölgemizin daglarında erkeklerin küçükbaş hayvan üretimiyle ugraşırken, sevgili eşleride kıl çadırlarda halı üretimi yapmışlardır. Bu insanların hayatları renklidir tıpkı yaşadıkları doga misali, bunuda ilmek ilmek halıların motiflerine yansıtmışlardır.

Yörük halılarında özelellik, ilmeklerin bittigi yerde ortalama üç sıra bir santin eninde renkli kilimle halının dokumasını bitirirler. Bu işlem yörük halılarının daha geç deforme olmasına yarar, malesef çıplak olan halının saçak (püskül) kısmı dış etkenlere karşı koyamadıgı için daha çabuk tamir bakım ihtiyacı dogurur.

Yörük el dokuma hali tami̇ri̇nde, firmamız lafta degil özde profesyonel işçiligiyle Yörük halılarınız başta olamak üzere bütün dünya halılarını tamir ve restorasyonunu yapmaktadır, bunlar gövde tamiri, boya karışımları, saçak, püskül ve çıkmayan agır lekelerdir. Firma yetkilisi olarak ben ahmet bayrakdar ve uzman ekibim degerli el halılarınızı ilk günkü güzelligine ve zarifligine kavuşturmaktayız, işlem tamamlandıktan sonra işlem gören yerin belirsiz olması işçlik felsefemizdir özellikle bilmenizi isteriz.eger istediginiz takdirde özel yıkama hizmetide vermekteyiz.

Not: tıpkı dokuyanlar gibi biz halı tamir edenlerde, işçiligimize sevgimizi kattıgımızda mutlu müşteriler gurur veren işçiligimizde bize onur vesikası olarak kalmaktadır.